Прадаецца 3-пакаёвая кватэра ў Гомелі на вуліцы Герояў Падпольшчыкаў, 19

вул. Герояў Падпольшчыкаў, 19, Гомель
64 м2
Агульная плошча
3
Пакояў
6 з 9
Паверх
Апісанне

Продается квартира 3-х комнатная, общая площадь 64 кв метра ,по улице Героев Подпольщиков 19 6/9 этаж , сделан ремонт, частично с мебелью, только звонить, сообщение не читаю. Не угловая, все комнаты раздельные.

Уласцівасці
Пакояў
3
Агульная плошча
64 м2
Паверх
6 з 9
Балкон/лоджыя
1
Адрас на мапе
вул. Герояў Падпольшчыкаў, 19, Гомель
Інфраструктура
ID объявления23112
Абноўлена29.04.2026, 14:41
Усяго праглядаў92

Падобныя аб'екты побач

43 000 $
1 012 $/м2
2 пак.
42.5 м2
4 /5  паверх
вул. Савецкая, 121, Гомель
93 500 $
1 477 $/м2
3 пак.
63.3 м2
6 /9  паверх
вул. Осіпава, 1, Гомель
54 000 $
1 147 $/м2
2 пак.
47.1 м2
6.1 /5  паверх
вул. Гарбатава, 27, Гомель
58 000 $
852 $/м2
3 пак.
68.1 м2
7 /9  паверх
вул. Малайчука, 31, Гомель
69 900 $
1 042 $/м2
3 пак.
67.1 м2
5 /9  паверх
вул. Савецкая, 97к3, Гомель
43 000 $
872 $/м2
2 пак.
49.3 м2
4 /5  паверх
пр. Касманаўтаў, 30, Гомель
60 000 $
985 $/м2
2 пак.
60.9 м2
1 /9  паверх
вул. Цімафеенка, 20, Гомель
83 000 $
1 312 $/м2
3 пак.
63.28 м2
9 /10  паверх
вул. Цімафеенка, 20, Гомель
54 000 $
1 181 $/м2
2 пак.
46.5 м2
6 /9  паверх
вул. Якуба Коласа, 7, Гомель
35 000 $
1 372 $/м2
1 пак.
25.5 м2
1 /5  паверх
вул. Старачарнігаўская, 17, Гомель
73 000 $
1 106 $/м2
3 пак.
66 м2
8 /11  паверх
вул. Вінаградная, 22, Гомель
53 000 $
894 $/м2
4 пак.
59.3 м2
1 паверх
вул. Ландышава, 50, Гомель