Прадаецца 3-пакаёвая кватэра ў Гомелі на вуліцы Герояў Падпольшчыкаў, 19

вул. Герояў Падпольшчыкаў, 19, Гомель
64 м2
Агульная плошча
3
Пакояў
6 з 9
Паверх
Апісанне

Продается квартира 3-х комнатная, общая площадь 64 кв метра ,по улице Героев Подпольщиков 19 6/9 этаж , сделан ремонт, частично с мебелью, только звонить, сообщение не читаю. Не угловая, все комнаты раздельные.

Уласцівасці
Пакояў
3
Агульная плошча
64 м2
Паверх
6 з 9
Балкон/лоджыя
1
Адрас на мапе
вул. Герояў Падпольшчыкаў, 19, Гомель
Інфраструктура
ID объявления23112
Абноўлена29.04.2026, 14:41
Усяго праглядаў92

Падобныя аб'екты побач

37 024 €
871 €/м2
2 пак.
42.5 м2
4 /5  паверх
вул. Савецкая, 121, Гомель
80 506 €
1 272 €/м2
3 пак.
63.3 м2
6 /9  паверх
вул. Осіпава, 1, Гомель
46 495 €
987 €/м2
2 пак.
47.1 м2
6.1 /5  паверх
вул. Гарбатава, 27, Гомель
49 939 €
733 €/м2
3 пак.
68.1 м2
7 /9  паверх
вул. Малайчука, 31, Гомель
60 186 €
897 €/м2
3 пак.
67.1 м2
5 /9  паверх
вул. Савецкая, 97к3, Гомель
37 024 €
751 €/м2
2 пак.
49.3 м2
4 /5  паверх
пр. Касманаўтаў, 30, Гомель
51 661 €
848 €/м2
2 пак.
60.9 м2
1 /9  паверх
вул. Цімафеенка, 20, Гомель
71 465 €
1 129 €/м2
3 пак.
63.28 м2
9 /10  паверх
вул. Цімафеенка, 20, Гомель
46 495 €
1 017 €/м2
2 пак.
46.5 м2
6 /9  паверх
вул. Якуба Коласа, 7, Гомель
30 136 €
1 182 €/м2
1 пак.
25.5 м2
1 /5  паверх
вул. Старачарнігаўская, 17, Гомель
62 855 €
952 €/м2
3 пак.
66 м2
8 /11  паверх
вул. Вінаградная, 22, Гомель
45 634 €
770 €/м2
4 пак.
59.3 м2
1 паверх
вул. Ландышава, 50, Гомель