Прадаецца двухузроўневы катэдж у горадзе Гродна плошчай 127 м² і ўчасткам 2 соткі

вул. Камунальная, Гродна
127 м2
Агульная плошча
3
Пакояў
Апісанне

Таунхаус

Ул.Коммунальная

127 кв.м.

2 сотки земли на праве аренды

2 этажа

Блок-кирпич, металлочерепица

2026 год постройки

ПО ЦЕНЕ ЗАСТРОЙЩИКА +подарок

Уласцівасці
Пакояў
3
Агульная плошча
127 м2
Участак (соткі)
2
Паверхаў
2
Матэрыял сцен
Блочны
Адрас на мапе
вул. Камунальная, Гродна
Інфраструктура
ID объявления24855
Абноўлена24.05.2026, 21:46
Нумар дамовы№352/17 от 14.08.2025
Усяго праглядаў7

Падобныя аб'екты побач

93 000 $
543 $/м2
171.3 м2
1 паверх
в. Цыбары, Лідскі раён
160 000 $
445 $/м2
5+ пак.
359.3 м2
2 паверхі
вул. 1-я Хасанаўская, Ліда
100 000 $
687 $/м2
145.6 м2
1 паверх
вул. Мяснікова, 2, Ліда
90 000 $
1 186 $/м2
2 пак.
75.9 м2
1 паверх
Ліда
105 000 $
942 $/м2
5+ пак.
111.5 м2
2 паверхі
вул. Грунвальдская, 6, Ліда
90 000 $
1 186 $/м2
75.9 м2
2 паверхі
вул. Пасялковая, Ліда
90 000 $
510 $/м2
176.6 м2
2 паверхі
вул. Дабралюбава, Ліда
110 000 $
720 $/м2
5+ пак.
152.8 м2
2 паверхі
1-ы завулак Малахава, Ліда
88 000 $
878 $/м2
100.3 м2
1 паверх
вул. Паркавая, Ліда
88 000 $
878 $/м2
100.3 м2
1 паверх
вул. Паркавая, 19, Ліда
169 700 $
649 $/м2
261.3 м2
3 паверхі
вул. Зялёная, 6, в. Навасёлкі, Лідскі раён
90 000 $
425 $/м2
211.5 м2
2 паверхі
вул. Паветраная, 14, Ліда