Прадаецца дом у горадзе Лідзе плошчай 131 м² і ўчасткам 10 сотак

вул. Ашмянская, Ліда
131 м2
Агульная плошча
88 м2
Жылая
12.6 м2
Кухня
3
Пакояў
Апісанне

Центральное водоснабжение, канализация и газоснабжение. Участок 10 соток.

Уласцівасці
Пакояў
3
Агульная плошча
131 м2
Жылая
88 м2
Кухня
12.6 м2
Участак (соткі)
10
Паверхаў
Інфраструктура
ID объявления17910
Абноўлена12.05.2026, 19:34
Нумар дамовы№226/20 от 16.12.2025
Усяго праглядаў193

Падобныя аб'екты побач

70 000 $
668 $/м2
104.8 м2
2 паверхі
вул. Збожжавая, Ліда
40 000 $
348 $/м2
3 пак.
114.9 м2
2 паверхі
вул. Чаромхавая, Ліда
38 000 $
188 $/м2
201.8 м2
3 паверхі
вул. Раманцікаў, Ліда
35 000 $
761 $/м2
3 пак.
46 м2
вул. Акрэсціна, Ліда
34 000 $
539 $/м2
3 пак.
63.1 м2
вул. Чырвонагвардзейская, Ліда
29 700 $
430 $/м2
69 м2
2 паверхі
вул. Шчадрына, Ліда
39 000 $
451 $/м2
86.5 м2
1 паверх
вул. Паўлава, Ліда
28 000 $
243 $/м2
115 м2
1 паверх
пр. Перамогі, Ліда
54 000 $
989 $/м2
2 пак.
54.6 м2
1 паверх
плошча Леніна, Ліда
33 000 $
321 $/м2
102.7 м2
2 паверхі
плошча Леніна, Ліда
29 500 $
521 $/м2
56.6 м2
вул. Розы Люксембург, 25, Ліда
28 000 $
346 $/м2
81 м2
2 паверхі
вул. Садовая, 15, в. Дуброўня, Лідскі раён