Прадаецца дом у горадзе Лідзе плошчай 131 м² і ўчасткам 10 сотак

вул. Ашмянская, Ліда
131 м2
Агульная плошча
88 м2
Жылая
12.6 м2
Кухня
3
Пакояў
Апісанне

Центральное водоснабжение, канализация и газоснабжение. Участок 10 соток.

Уласцівасці
Пакояў
3
Агульная плошча
131 м2
Жылая
88 м2
Кухня
12.6 м2
Участак (соткі)
10
Паверхаў
Інфраструктура
ID объявления17910
Абноўлена12.05.2026, 19:34
Нумар дамовы№226/20 от 16.12.2025
Усяго праглядаў193

Падобныя аб'екты побач

60 024 €
573 €/м2
104.8 м2
2 паверхі
вул. Збожжавая, Ліда
34 300 €
298 €/м2
3 пак.
114.9 м2
2 паверхі
вул. Чаромхавая, Ліда
32 585 €
162 €/м2
201.8 м2
3 паверхі
вул. Раманцікаў, Ліда
30 012 €
652 €/м2
3 пак.
46 м2
вул. Акрэсціна, Ліда
29 155 €
462 €/м2
3 пак.
63.1 м2
вул. Чырвонагвардзейская, Ліда
25 467 €
369 €/м2
69 м2
2 паверхі
вул. Шчадрына, Ліда
33 442 €
387 €/м2
86.5 м2
1 паверх
вул. Паўлава, Ліда
24 010 €
209 €/м2
115 м2
1 паверх
пр. Перамогі, Ліда
46 304 €
848 €/м2
2 пак.
54.6 м2
1 паверх
плошча Леніна, Ліда
28 297 €
276 €/м2
102.7 м2
2 паверхі
плошча Леніна, Ліда
25 296 €
447 €/м2
56.6 м2
вул. Розы Люксембург, 25, Ліда
24 010 €
296 €/м2
81 м2
2 паверхі
вул. Садовая, 15, в. Дуброўня, Лідскі раён