Прадаецца ўтульная дача ў с.т. Расінка-1 плошчай 21 м² і ўчасткам 8 сотак

21.2 м2
Агульная плошча
2
Пакояў
2003
Год пабудовы
Апісанне

Продаю участок с дачным домиком. Подведён свет. Вода - скважина. Есть забор с 3 сторон (сетка-рабица). Хороший подъезд к участку в любую погоду (асфальтогранулят). В домике две комнаты (кухня, спальня) и чердак.

Уласцівасці
Пакояў
2
Агульная плошча
21.2 м2
Участак (соткі)
8
Год пабудовы
2003
На тэрыторыі
Гаспадарчыя пабудовы, Сад
Адрас на мапе
Інфраструктура
ID объявления20976
Абноўлена04.05.2026, 10:12
Усяго праглядаў158

Падобныя аб'екты побач

17 900 $
309 $/м2
57.9 м2
2 паверхі
вул. 3-я, 115, СТ Будаўнік-Калюшкі, Смалявіцкі раён
16 400 $
538 $/м2
30.5 м2
1 паверх
СТ Мічурынец і К, Смалявіцкі раён
13 002 $
464 $/м2
1 пак.
28 м2
СТ Раніца-96, Смалявіцкі раён
8 900 $
523 $/м2
17 м2
1 паверх
c.т. Рамонак
12 900 $
478 $/м2
27 м2
1 паверх
вул. 7-я Лінія, c.т. Садавод
9 900 $
450 $/м2
22 м2
2 паверхі
СТ Крап, Смалявіцкі раён
17 900 $
466 $/м2
38.4 м2
СТ Крап, Смалявіцкі раён
12 900 $
516 $/м2
25 м2
1 паверх
c.т. Вясёлка-4
14 900 $
414 $/м2
36 м2
1 паверх
c.т. Курган Славы
9 700 $
373 $/м2
26 м2
1 паверх
СТ Шэметава-1, Смалявіцкі раён
11 000 $
240 $/м2
45.9 м2
1 паверх
c.т. Пералесак
9 900 $
165 $/м2
59.9 м2
2 паверхі
вул. Фруктовая, СТ Лясное-90, Лагойскі раён