Прадаецца ўтульная дача ў с.т. Расінка-1 плошчай 21 м² і ўчасткам 8 сотак

21.2 м2
Агульная плошча
2
Пакояў
2003
Год пабудовы
Апісанне

Продаю участок с дачным домиком. Подведён свет. Вода - скважина. Есть забор с 3 сторон (сетка-рабица). Хороший подъезд к участку в любую погоду (асфальтогранулят). В домике две комнаты (кухня, спальня) и чердак.

Уласцівасці
Пакояў
2
Агульная плошча
21.2 м2
Участак (соткі)
8
Год пабудовы
2003
На тэрыторыі
Гаспадарчыя пабудовы, Сад
Адрас на мапе
Інфраструктура
ID объявления20976
Абноўлена04.05.2026, 10:12
Усяго праглядаў158

Падобныя аб'екты побач

15 398 €
266 €/м2
57.9 м2
2 паверхі
вул. 3-я, 115, СТ Будаўнік-Калюшкі, Смалявіцкі раён
14 108 €
463 €/м2
30.5 м2
1 паверх
СТ Мічурынец і К, Смалявіцкі раён
11 184 €
399 €/м2
1 пак.
28 м2
СТ Раніца-96, Смалявіцкі раён
7 656 €
450 €/м2
17 м2
1 паверх
c.т. Рамонак
11 097 €
411 €/м2
27 м2
1 паверх
вул. 7-я Лінія, c.т. Садавод
8 516 €
387 €/м2
22 м2
2 паверхі
СТ Крап, Смалявіцкі раён
15 398 €
401 €/м2
38.4 м2
СТ Крап, Смалявіцкі раён
11 097 €
444 €/м2
25 м2
1 паверх
c.т. Вясёлка-4
12 817 €
356 €/м2
36 м2
1 паверх
c.т. Курган Славы
8 344 €
321 €/м2
26 м2
1 паверх
СТ Шэметава-1, Смалявіцкі раён
9 462 €
206 €/м2
45.9 м2
1 паверх
c.т. Пералесак
8 516 €
142 €/м2
59.9 м2
2 паверхі
вул. Фруктовая, СТ Лясное-90, Лагойскі раён