Прадаецца 2-пакаёвая кватэра ў Мінску на вуліцы Караля, 4

вул. Караля, 4, Мінск
Юбілейная плошча ~457 метраў
Фрунзенская ~477 метраў
Плошча Леніна ~1137 метраў
53.4 м2
Агульная плошча
33.7 м2
Жылая
7 м2
Кухня
2
Пакояў
6 з 9
Паверх
1968
Год пабудовы
Апісанне

Продается двухкомнатная квартира в кирпичном доме на Немиге.

6/9 этаж. Прекрасные соседи, развитая инфраструктура. Хороший вид из окна. Дом после капремонта.

Уласцівасці
Метро
Купалаўская, Няміга, Фрунзенская, Кастрычніцкая, Плошча Леніна, Плошча Францішка Багушэвіча, Юбілейная плошча
Пакояў
2
Агульная плошча
53.4 м2
Жылая
33.7 м2
Кухня
7 м2
Паверх
6 з 9
Год пабудовы
1968
Санвузел
Раздзельны
Балкон/лоджыя
1
Адрас на мапе
вул. Караля, 4, Мінск
Інфраструктура
ID объявления24440
Абноўлена11.05.2026, 16:53
Нумар дамовы№97/1 от 11.05.2026
Усяго праглядаў13

Падобныя аб'екты побач

130 616 €
2 283 €/м2
2 пак.
57.2 м2
7 /7  паверх
вул. Мяснікова, 34, Мінск
Плошча Францішка Багушэвіча ~393 метра
121 523 €
2 787 €/м2
2 пак.
43.6 м2
6 /8  паверх
пр. Пераможцаў, 3, Мінск
Няміга ~214 метраў
118 888 €
1 796 €/м2
3 пак.
66.2 м2
3 /10  паверх
вул. Мельнікайтэ, 8, Мінск
Фрунзенская ~442 метра
126 621 €
1 804 €/м2
3 пак.
70.2 м2
11 /12  паверх
вул. Заслаўская, 25, Мінск
Фрунзенская ~457 метраў
130 021 €
1 876 €/м2
3 пак.
69.3 м2
7 /9  паверх
пр. Пераможцаў, 39, Мінск
Фрунзенская ~1011 метраў
59 402 €
1 936 €/м2
1 пак.
30.69 м2
4 /5  паверх
вул. Карла Лібкнехта, 69, Мінск
Плошча Францішка Багушэвіча ~967 метраў
154 665 €
3 063 €/м2
2 пак.
50.5 м2
7 /14  паверх
вул. Панфілава, 3, Мінск
Маладзёжная ~950 метраў
106 141 €
3 076 €/м2
1 пак.
34.5 м2
4 /5  паверх
пр. Незалежнасці, 33, Мінск
Плошча Перамогі ~175 метраў
69 684 €
1 509 €/м2
2 пак.
46.19 м2
3 /4  паверх
вул. Розы Люксембург, 107, Мінск
Грушаўка ~515 метраў
131 720 €
2 757 €/м2
2 пак.
44.7 м2
13 /21  паверх
пр. Дзяржынскага, 22, Мінск
Грушаўка ~422 метра
140 218 €
1 800 €/м2
3 пак.
77.92 м2
1 /3  паверх
вул. Першамайская, 22к2, Мінск
Першамайская ~881 метр
129 086 €
2 309 €/м2
2 пак.
55.9 м2
8 /12  паверх
вул. Азгура, 3, Мінск
Плошча Перамогі ~965 метраў