Прадаецца двухузроўневы катэдж у вёсцы Падгор'е плошчай 260.4 м² і ўчасткам 20.14 сотак

вул. Цэнтральная, 21А, в. Падгор'е, Чэрвеньскі раён
260.4 м2
Агульная плошча
200 м2
Жылая
4
Пакояў
2020
Год пабудовы
Апісанне

Продается жилой дом в д. Подгорье ул. Центральная в Червенском районе на берегу реки Волма. Дом 260,4 кв.м. в 3 уровня, на 48 сваях, крыша металлочерепица, блок + кирпич, утеплен, есть подвал, автономная канализация, скважина, трехфазный счетчик. Участок 20,14 соток на праве пожизненного наследуемого владения. Чистая продажа.

Уласцівасці
Пакояў
4
Агульная плошча
260.4 м2
Жылая
200 м2
Участак (соткі)
20.14
Паверхаў
2
Год пабудовы
2020
Матэрыял сцен
Цагляны
Адрас на мапе
вул. Цэнтральная, 21А, в. Падгор'е, Чэрвеньскі раён
Інфраструктура
ID объявления23224
Абноўлена22.05.2026, 10:56
Нумар дамовы№67/1 от 03.04.2026
Усяго праглядаў76

Падобныя аб'екты побач

90 373 €
177 €/м2
509 м2
2 паверхі
в. Карзуны, Чэрвеньскі раён
107 501 €
500 €/м2
214.8 м2
3 паверхі
вул. Цэнтральная, в. Карпілаўка, Чэрвеньскі раён
98 980 €
684 €/м2
144.7 м2
2 паверхі
вул. Яблыневая, 1, в. Маторава, Пухавіцкі раён
81 766 €
908 €/м2
3 пак.
90 м2
2 паверхі
СТ Зарэчны-05, Пухавіцкі раён
98 980 €
593 €/м2
166.9 м2
3 паверхі
в. Дэхань, Смалявіцкі раён
98 980 €
1 080 €/м2
4 пак.
91.6 м2
1 паверх
аг. Зазер'е, Пухавіцкі раён
92 009 €
760 €/м2
121 м2
2 паверхі
вул. Вясёлая, 2А, в. Лысаўшчына, Пухавіцкі раён
103 198 €
685 €/м2
150.7 м2
1 паверх
вул. Мінская, Чэрвень
68 856 €
344 €/м2
5+ пак.
200 м2
2 паверхі
вул. Садовая, 23, в. Натальеўск, Чэрвеньскі раён
163 446 €
879 €/м2
185.9 м2
3 паверхі
вул. Магілёўская, в. Ельніца, Мінскі раён
76 602 €
262 €/м2
291.8 м2
2 паверхі
вул. Кітаева, в. Ельніца, Мінскі раён
125 829 €
693 €/м2
5+ пак.
181.6 м2
2 паверхі
вул. Цэнтральная, 84, в. Каралішчавічы, Мінскі раён