Прадаецца двухузроўневы катэдж у садоўніцкі кааператыў Зялёная Паляна плошчай 49.3 м² і ўчасткам 6.33 соткі

49.3 м2
Агульная плошча
35 м2
Жылая
2
Пакояў
Апісанне

Продаётся участок площадью 0, 0628 га в СТ «Зелёная Поляна», находящийся в частной собственности. Участок обработан, на нём высажены плодовые деревья и кусты. Заведена сезонная вода . Есть летняя кухня, установлен металлический гараж. Кругом лес, СТ примыкает к Налибокской пуще. В шаговой доступности 2 великолепных озёра: 1-Лесное или Бездонное, и 2-е в 7 минутах езды по асфальтированной дороге, или пешком по лесу, с прекрасно оборудованным пляжем и местом для купания Полоневичское озеро. 

 Торг реальному покупателю.

Ещё больше объектов недвижимости в нашем Telegram-канале @urielt_minsk

Уласцівасці
Пакояў
2
Агульная плошча
49.3 м2
Жылая
35 м2
Участак (соткі)
6.33
Паверхаў
2
Інфраструктура
ID объявления23054
Абноўлена17.05.2026, 14:49
Нумар дамовы№132/1 от 18.07.2024
Усяго праглядаў88

Падобныя аб'екты побач

15 051 €
627 €/м2
24 м2
1 паверх
в. Беліца, Мінскі раён
8 850 €
221 €/м2
40 м2
1 паверх
вул. Кірава, г.п. Мір, Карэліцкі раён
19 696 €
409 €/м2
48.2 м2
2 паверхі
СТ Іскра-плюс, Мінскі раён
9 891 €
162 €/м2
61 м2
1 паверх
вул. Сонечная, в. Адамаўцы, Валожынскі раён
8 601 €
86 €/м2
2 пак.
100 м2
1 паверх
в. Лыковічы, Карэліцкі раён
10 063 €
178 €/м2
3 пак.
56.5 м2
2 паверхі
СТ Крыніца, Валожынскі раён
11 181 €
112 €/м2
3 пак.
100 м2
вул. Ленінская, 51, Нясвіж
12 643 €
275 €/м2
3 пак.
45.9 м2
1 паверх
вул. Сонечная, 145, в. Камсамольская, Капыльскі раён
18 921 €
334 €/м2
56.7 м2
1 паверх
вул. Цэнтральная, в. Туркаўшчына, Валожынскі раён
11 955 €
210 €/м2
57 м2
1 паверх
вул. Беларуская, аг. Доры, Валожынскі раён
19 696 €
303 €/м2
65 м2
1 паверх
вул. Астрэйкі, Капыль
9 891 €
321 €/м2
30.8 м2
в. Гнесічы, Навагрудскі раён