Прадаецца дом у аграгарадку Ждановічы плошчай 43.2 м² і ўчасткам 6.66 сотак

вул. Вясёлая, 7, аг. Ждановічы, Мінскі раён
43.2 м2
Агульная плошча
31.5 м2
Жылая
11.7 м2
Кухня
2
Пакояў
1950
Год пабудовы
Апісанне

Срочно продается выделенная квартира в аг. Ждановичи ул. Весёлая, 7.

Земельный участок 6,66 сотки в ПНВ, есть еще участок дополнительно для ЛПХ - 1,62 сотки.

Дом деревянный общей площадью 43,2 кв.м. по СНБ, крыша -шифер, газовое отопление, электричество, вода - холодная в доме, бойлер, туалет на улице, есть гараж и сарай на участке.

Чистая продажа, никто не прописан, ключи в день сделки.

Уласцівасці
Пакояў
2
Агульная плошча
43.2 м2
Жылая
31.5 м2
Кухня
11.7 м2
Участак (соткі)
6.66
Паверхаў
1
Год пабудовы
1950
Інфраструктура
ID объявления22995
Абноўлена15.05.2026, 12:59
Нумар дамовы№57/1 от 25.03.2026
Усяго праглядаў111

Падобныя аб'екты побач

75 820 $
2 829 $/м2
26.8 м2
вул. Зарэчная, аг. Ждановічы, Мінскі раён
50 000 $
638 $/м2
3 пак.
78.4 м2
1 паверх
вул. Цэнтральная, 55, в. Ляхаўшчына, Мінскі раён
79 900 $
2 023 $/м2
1 пак.
39.5 м2
1 паверх
вул. Лібава-Роменская, 3, Мінск
Кавальская Слабада ~936 метраў
60 000 $
273 $/м2
4 пак.
220 м2
2 паверхі
c.т. Пціч
38 000 $
211 $/м2
180 м2
2 паверхі
Траскоўскі завулак, 1, в. Карасеўшчына, Мінскі раён
72 000 $
1 033 $/м2
69.7 м2
1 паверх
вул. Цэнтральная, в. Алекшыцы, Лагойскі раён
75 000 $
1 459 $/м2
2 пак.
51.4 м2
1 паверх
вул. Цэнтральная, 23, в. Аксакаўшчына, Мінскі раён
39 900 $
864 $/м2
3 пак.
46.2 м2
1 паверх
аг. Гатава, Мінскі раён
74 900 $
907 $/м2
82.6 м2
1 паверх
вул. Кавалькова, в. Аколіца, Мінскі раён
79 900 $
513 $/м2
155.6 м2
2 паверхі
вул. Лясная, в. Дубніца, Лагойскі раён
63 000 $
1 397 $/м2
45.1 м2
1 паверх
вул. Цэнтральная, в. Вязань, Дзяржынскі раён
29 900 $
516 $/м2
58 м2
1 паверх
вул. Лясная, в. Юцкі, Дзяржынскі раён