Прадаецца дом у вёсцы Пляхава плошчай 42 м²

42 м2
Агульная плошча
2
Пакояў
1966
Год пабудовы
Апісанне

Продается дом 42 м кв.,приусадебный участок 16 соток,сарай,погреб,колодец,плодовые деревья,рядом речка,лес,ж.д.остановка,есть возможность подключения электроотопления ,ц13000р,торг при осмотре.

Уласцівасці
Пакояў
2
Агульная плошча
42 м2
Паверхаў
1
Год пабудовы
1966
Прыватная асоба
ID объявления22793
Абноўлена31.03.2026, 16:09
Усяго праглядаў153

Падобныя аб'екты побач

5 145 €
84 €/м2
61.1 м2
вул. Лясная, 45, в. Бабровічы, Івацэвіцкі раён
6 002 €
118 €/м2
51 м2
вул. Партызанская, 18, в. Чамяры, Слонімскі раён
4 973 €
68 €/м2
4 пак.
73.5 м2
1 паверх
Р-50
4 287 €
78 €/м2
55 м2
аг. Азярніца, Слонімскі раён
4 180 €
102 €/м2
41.1 м2
вул. Слонімская, 17, в. Саковічы, Слонімскі раён
3 001 €
59 €/м2
51.4 м2
в. Пруд, Зэльвенскі раён
2 401 €
40 €/м2
59.7 м2
вул. Гагарына, в. Задвор'е, Слонімскі раён
5 402 €
92 €/м2
3 пак.
58.5 м2
1 паверх
вул. Кастрычніцкая, г.п. Лагішын, Пінскі раён
2 144 €
29 €/м2
72.6 м2
вул. Балотная, в. Самаравічы, Зэльвенскі раён
5 574 €
94 €/м2
2 пак.
59.1 м2
1 паверх
вул. Цяністая, аг. Навасёлкі, Ляхавіцкі раён
3 096 €
36 €/м2
87 м2
вул. Мірная, в. Стайкі, Баранавіцкі раён
2 487 €
37 €/м2
2 пак.
66.8 м2
1 паверх
в. Арловічы, Драгічынскі раён