Прадаецца дом у аграгарадку Жабін плошчай 90 м² і ўчасткам 12 сотак

вул. Цэнтральная, 36Б, аг. Жабін, Салігорскі раён
90 м2
Агульная плошча
24 м2
Кухня
2
Пакояў
Апісанне

Обменяю на квартиру в Солигорске или продам кирпичный дом в Солигорском районе, 6 км от Солигорска. Общая площадь 90 м². Участок 12 соток. На участке беседка, небольшой сад, огород.

Коммуникации:

газовое отопление

тёплые полы

радиаторы

Крыша: металлочерепица. Дом расположен в спокойном месте, с удобной транспортной доступностью до города. Отличный вариант для семейного проживания и дачного отдыха.

 Звоните/пишите для просмотра и дополнительных вопросов.

Уласцівасці
Пакояў
2
Агульная плошча
90 м2
Кухня
24 м2
Участак (соткі)
12
Паверхаў
1
Гатоўнасць
100%
На тэрыторыі
Альтанка, Гаспадарчыя пабудовы, Лазня, Сад
Адрас на мапе
вул. Цэнтральная, 36Б, аг. Жабін, Салігорскі раён
Інфраструктура
ID объявления20746
Абноўлена13.05.2026, 10:15
Усяго праглядаў334

Падобныя аб'екты побач

56 000 $
588 $/м2
95.3 м2
2 паверхі
вул. Цэнтральная, в. Півашы, Салігорскі раён
39 800 $
898 $/м2
44.3 м2
1 паверх
вул. Лугавая, 33, п. Чыжоўка
86 000 $
280 $/м2
5+ пак.
306.7 м2
3 паверхі
Салігорск
48 000 $
667 $/м2
72 м2
1 паверх
вул. Сонечная, в. Пагост-2, Салігорскі раён
79 900 $
310 $/м2
257.7 м2
2 паверхі
вул. Пралетарская, в. Язавін, Салігорскі раён
40 000 $
546 $/м2
73.3 м2
1 паверх
вул. 8 Сакавіка, г.п. Старобін, Салігорскі раён
40 000 $
546 $/м2
73.3 м2
1 паверх
вул. 8 Сакавіка, г.п. Старобін, Салігорскі раён
76 800 $
309 $/м2
248.2 м2
2 паверхі
вул. Сумара, г.п. Старобін, Салігорскі раён
77 500 $
368 $/м2
210.9 м2
1 паверх
вул. Сумара, г.п. Старобін, Салігорскі раён
45 000 $
504 $/м2
89.3 м2
вул. Заходняя, 19, г.п. Старобін, Салігорскі раён
33 000 $
438 $/м2
75.3 м2
1 паверх
вул. Машэрава, аг. Старыя Цярушкі, Салігорскі раён
42 500 $
589 $/м2
3 пак.
72.2 м2
1 паверх
2-гі завулак Малое Журова, 6А, Слуцк