Прадаецца дом у горадзе Рагачове плошчай 36 м² і ўчасткам 6 сотак

36 м2
Агульная плошча
22 м2
Жылая
5 м2
Кухня
3
Пакояў
Апісанне

Продаётся пол дома, по улице Осипенко 9.. С отдельным входом.Тихое место... До реки Днепр 300 метров ... Дом в неплохом состоянии .. Площадь 36м2... Три комнаты , кухня , летняя кухня, погреб и кладовка Отопление печное , газ балон(газ идет по улице), туалет на улице ( при желании можно сделать дома)вода центральная ... Есть выход для стиральной машины Огород 6соток ... Есть плодовые деревья и кусты.. По запросу вышлю видео

Уласцівасці
Пакояў
3
Агульная плошча
36 м2
Жылая
22 м2
Кухня
5 м2
Участак (соткі)
6
Паверхаў
1
Гатоўнасць
100%
Інфраструктура
ID объявления20696
Абноўлена16.02.2026, 12:41
Усяго праглядаў202

Падобныя аб'екты побач

10 000 $
306 $/м2
3 пак.
32.7 м2
1 паверх
вул. Набярэжная, аг. Лучын, Рагачоўскі раён
6 006 $
128 $/м2
3 пак.
46.7 м2
1 паверх
вул. Савецкая, аг. Ціхінічы, Рагачоўскі раён
11 500 $
170 $/м2
3 пак.
67.8 м2
2 паверхі
c.т. Сейбіт
12 000 $
218 $/м2
4 пак.
55 м2
1 паверх
вул. Пясочная, 2А, Жлобін
10 000 $
86 $/м2
3 пак.
115.7 м2
2 паверхі
в. Елянец, Буда-Кашалёўскі раён
11 500 $
338 $/м2
1 пак.
34 м2
1 паверх
вул. МОПРа, 90, Бабруйск
12 900 $
299 $/м2
2 пак.
43.1 м2
1-ы Грушаўскі завулак, Магілёў
8 000 $
369 $/м2
2 пак.
21.7 м2
1 паверх
СТ Лугавое-Уза, Гомельскі раён
5 000 $
111 $/м2
45 м2
1 паверх
СТ Бярэзіна, Добрушскі раён
4 900 $
67 $/м2
73 м2
1 паверх
вул. Барзунова, 9, в. Горкаўская Слабада, Чэрвеньскі раён
12 000 $
179 $/м2
3 пак.
67 м2
2 паверхі
СТ Пралеск, Пухавіцкі раён
11 300 $
115 $/м2
3 пак.
98.7 м2
2 паверхі
СТ Пралеск, Пухавіцкі раён