Прадаецца двухузроўневы катэдж у вёсцы Выганачы плошчай 89 м² і ўчасткам 12 сотак

89 м2
Агульная плошча
64 м2
Жылая
14 м2
Кухня
3
Пакояў
2.7 м
Вышыня столі
1990
Год пабудовы
Апісанне

Продам дом в Полесье. Развитая инфраструктура. Рядом леса,озёра. Заказник. Беларусь Брестская обл. д.Выгонощи. В доме все условия для проживания. Вода,горячая и холодная. Газ-балонный. Отопление;паровое-дрова. Дополнительно имеется электро-котёл. Не установлен. Канализация местная. Заходи и живи. Все есть. Первый этаж. Входная веранда, Далее слева стиралка с право раздевалка. Идём дальше; небольшой хол и разветвления.Комната,кухня,кладовка, туалет и топка. Второй этаж две спальни лоджия и кладовка. Можно сделать второй санузел.Возможно продажа с машиной вмести. Сумма обсуждается.

Уласцівасці
Пакояў
3
Агульная плошча
89 м2
Жылая
64 м2
Кухня
14 м2
Участак (соткі)
12
Паверхаў
2
Вышыня столі
2.7 м
Год пабудовы
1990
Гатоўнасць
100%
Прыватная асоба
ID объявления20668
Абноўлена15.02.2026, 17:46
Усяго праглядаў181

Падобныя аб'екты побач

20 000 $
225 $/м2
3 пак.
89 м2
2 паверхі
вул. Маладзёжная, 24, в. Выганачы, Івацэвіцкі раён
16 500 $
246 $/м2
3 пак.
67.1 м2
вул. Тамілава, 53, г.п. Лагішын, Пінскі раён
14 000 $
170 $/м2
3 пак.
82.4 м2
1 паверх
вул. Юбілейная, аг. Люсіна, Ганцавіцкі раён
26 500 $
381 $/м2
3 пак.
69.5 м2
1 паверх
вул. Дзяржынскага, аг. Моталь, Іванаўскі раён
13 999 $
186 $/м2
2 пак.
75.2 м2
вул. Шашэйная, аг. Русінавічы, Ляхавіцкі раён
28 000 $
444 $/м2
3 пак.
63 м2
1 паверх
вул. Зялёная, аг. Сошна, Пінскі раён
27 000 $
631 $/м2
2 пак.
42.78 м2
1 паверх
вул. 1-я Навасадская, Пінск
25 000 $
425 $/м2
3 пак.
58.9 м2
1 паверх
вул. Савецкая, в. Чарняевічы, Пінскі раён
15 500 $
106 $/м2
3 пак.
146.5 м2
1 паверх
вул. Лугавая, 13, в. Высокае, Пінскі раён
30 000 $
380 $/м2
5+ пак.
78.9 м2
1 паверх
вул. Савецкая, п. Гарадзішча
26 000 $
354 $/м2
3 пак.
73.5 м2
1 паверх
вул. Навасёлаў, Пінск
20 000 $
556 $/м2
3 пак.
36 м2
1 паверх
1-ы Ракетны праезд, Пінск