Прадаецца дом у горадзе Бабруйску плошчай 34 м² і ўчасткам 14.6 сотак

вул. МОПРа, 90, Бабруйск
34 м2
Агульная плошча
30 м2
Жылая
4 м2
Кухня
1
Пакояў
2.5 м
Вышыня столі
1950
Год пабудовы
Апісанне

Дом бревенчатый. Окна деревянные, крыша – шифер. Отопление печное, вода центральная, канализация нет. Участок не ухожен, площадь участка 14,58 сот. Имеются хоз. постройки. Хорошие подъездные пути. В шаговой доступности магазин, остановки общественного транспорта

Уласцівасці
Пакояў
1
Агульная плошча
34 м2
Жылая
30 м2
Кухня
4 м2
Участак (соткі)
14.6
Паверхаў
1
Вышыня столі
2.5 м
Год пабудовы
1950
Гатоўнасць
60%
Адрас на мапе
вул. МОПРа, 90, Бабруйск
Інфраструктура
Виталий Константинович Окулич
Прыватная асоба
ID объявления20667
Абноўлена15.02.2026, 13:38
Усяго праглядаў181

Падобныя аб'екты побач

5 957 $
127 $/м2
3 пак.
46.7 м2
1 паверх
вул. Савецкая, аг. Ціхінічы, Рагачоўскі раён
15 525 $
155 $/м2
4 пак.
100 м2
1 паверх
вул. Школьная, аг. Ціхінічы, Рагачоўскі раён
16 247 $
226 $/м2
72 м2
1 паверх
аг. Лучын, Рагачоўскі раён
10 000 $
306 $/м2
3 пак.
32.7 м2
1 паверх
вул. Набярэжная, аг. Лучын, Рагачоўскі раён
13 000 $
130 $/м2
2 пак.
100 м2
1 паверх
вул. Вакзальная, Рагачоў
8 600 $
239 $/м2
3 пак.
36 м2
1 паверх
Рагачоў
14 900 $
268 $/м2
3 пак.
55.6 м2
1 паверх
вул. МТС, 1А, Жлобін
14 500 $
212 $/м2
4 пак.
68.5 м2
1 паверх
в. Саланое, Жлобінскі раён
16 500 $
400 $/м2
3 пак.
41.2 м2
1 паверх
вул. Чапаева, 14, Светлагорск
11 500 $
170 $/м2
3 пак.
67.8 м2
2 паверхі
c.т. Сейбіт
12 000 $
218 $/м2
4 пак.
55 м2
1 паверх
вул. Пясочная, 2А, Жлобін
12 000 $
179 $/м2
3 пак.
67 м2
2 паверхі
СТ Пралеск, Пухавіцкі раён