Прадаецца дом у СТ Бярэзіна плошчай 45 м² і ўчасткам 10 сотак

45 м2
Агульная плошча
37 м2
Жылая
2001
Год пабудовы
Апісанне

В СТ "Березина" Добрушского района продается крепкий дачный домик с мансардой общей площадью 44,9 м.в. и участок 10 соток в собственности.

Дом блочный, облицован кирпичем. Дом частично недостроен - будущему собственнику осталось доделать пол и потолок. Все лаги пропитаны антикороедом.

Участок 10 соток правильной прямоугольной формы. На участке есть плодово-ягодные насаждения. Рядом живописный лес.

Остановка общественного транспорта в 15-ти минутах от дома, там ходят автобусы и маршрутки.

Приглашаем на просмотр!

Уласцівасці
Агульная плошча
45 м2
Жылая
37 м2
Участак (соткі)
10
Паверхаў
1
Год пабудовы
2001
Матэрыял сцен
Блочны
Інфраструктура
ID объявления20469
Абноўлена12.05.2026, 19:33
Нумар дамовы№45/18 от 05.06.2025
Усяго праглядаў140

Падобныя аб'екты побач

5 071 €
108 €/м2
3 пак.
46.7 м2
1 паверх
вул. Савецкая, аг. Ціхінічы, Рагачоўскі раён
3 414 €
74 €/м2
2 пак.
46 м2
1 паверх
в. Турак, Петрыкаўскі раён
4 182 €
57 €/м2
73 м2
1 паверх
вул. Барзунова, 9, в. Горкаўская Слабада, Чэрвеньскі раён
6 402 €
135 €/м2
47.5 м2
1 паверх
вул. Кірава, 35, в. Забалаць, Любанскі раён
5 548 €
131 €/м2
42.5 м2
1 паверх
вул. Савецкая, в. Юшкавічы, Любанскі раён
4 268 €
190 €/м2
22.5 м2
1 паверх
вул. Янкі Купалы, 1, п. Масты
4 268 €
190 €/м2
22.5 м2
1 паверх
вул. Янкі Купалы, п. Масты
5 121 €
48 €/м2
3 пак.
107 м2
1 паверх
г.п. Бобр, Крупскі раён
5 804 €
117 €/м2
49.6 м2
1 паверх
вул. Савецкая, в. Поварчыцы, Салігорскі раён
4 695 €
75 €/м2
62.7 м2
1 паверх
вул. Калгасная, в. Машчыцы, Слуцкі раён
5 121 €
65 €/м2
78.3 м2
1 паверх
вул. Цэнтральная, в. Касынічы, Салігорскі раён
4 182 €
66 €/м2
63.6 м2
1 паверх
вул. Савецкая, аг. Кастрычнік, Слуцкі раён